O nas

 Witaj! Miło nam, że do nas zajrzałeś. Poznajmy się bliżej – poniżej kilka słów o nas:

Jola

W świecie geocachingu znana jako jojcia. Na blogu odpowiedzialna za jego wygląd oraz zamieszczane treści. Uwielbia góry, podróżowanie i gotowanie. Pani inżynier z duszą humanistki. Lokalna patriotka – zafascynowana dziejami Świdnicy oraz historią jej najbliższej okolicy.

Tomek

Geocacher posługujący się nickiem geotomek. Autor większości zamieszczonych na blogu zdjęć. Lubi poznawać i odkrywać nowe miejsca. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Z zawodu geodeta. Licencjonowany operator bezzałogowych statków powietrznych.

Jak pewnie zauważyłeś, na blogu często poruszany jest temat geocachingu. Pierwszą skrytkę znaleźliśmy w listopadzie 2012 r. i tak nam się spodobało, że do tej pory „szukamy skarbów”. To właśnie ta zabawa zainspirowała nas do stworzenia miejsca, w którym będziemy mogli popularyzować tę formę aktywności – postanowiliśmy zacząć pisać blog, który swoją premierę miał w marcu 2014 r.

Zapiski geocacherki to także przestrzeń, gdzie znajdziesz wiele informacji praktycznych, opisy odwiedzonych przez nas miejsc czy relacje z odbytych podróży. Dodatkowo można tu znaleźć artykuły historyczne oraz ciekawostki, o których powszechnie się nie opowiada.

Pokazujemy również, że Polska jest fajna, a wakacje spędzone w naszym kraju mogą być równie (jak nie bardziej) udane, jak te za granicą.

Na koniec zapraszamy Cię do śledzenia naszych profili społecznościowych, szczególnie facebookowego fanpage’a oraz Instagrama, gdzie zamieszczamy zdjęcia i treści zazwyczaj niepublikowane na blogu.

Chcemy, aby było to miejsce tworzone dla Was i przez Was. Dlatego jeśli spodobał Ci się jakiś post, będzie nam miło za udostępnienie czy szepnięcie o nas słówka Twoim znajomym. Liczymy także na Twoje komentarze, które niewątpliwie ożywią dyskusję, a być może uzupełnią wpis o jakieś nowe fakty, dotyczące poruszanych tematów. Chcesz pozostać anonimowy? Nie ma problemu – możesz także napisać do nas maila (kontakt@zapiskigeocacherki.pl) – chętnie odpowiadamy na wiadomości.

Mamy nadzieję, że przygoda, którą właśnie rozpoczynasz, będzie trwała jak najdłużej!